724bank
21 بهمن 1401 - 23:11

آذری ها آماده خلق حماسه ای دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن/همه می آییم

ارومیه - کمتر از یک روز مانده به راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه مردم انقلابی استان آذربایجان غربی مانند اقشار دیگر نقاط کشور ایران اسلامی آماده خلق حماسه ای دیگر در تاریخ زرین انقلاب اسلامی هستند.

خبرگزاری مهر- گروه استان‌ها- سکینه اسمی: با اعلام آمادگی گسترده‌ای که از سوی شخصیت‌ها، گروه‌ها، اقشار مختلف مردم به عمل آمده است، تمامی شهرها و روستاهای آذربایجان غربی با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر مراتب بصیرت، هوشیاری و اتحاد خود را به نمایش خواهند گذاشت و نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

اقلیت‌های دینی آذربایجان غربی اعم ارمنی، آشوری، یهودی، زرتشت، مسیحی در کنار همشهریان شیعه و سنی همگام با آحاد ملت ایران آماده‌اند تا به جهانیان بگویند که در بالندگی چهارمین دهه انقلاب اسلامی همچنان تا آخرین قطره خون خود پیرو ولایت فقیه است مردم سرزمین شهیدپرور آذربایجان غربی در حالی خود را برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن آماده می‌کنند که جمهوری اسلامی ایران معادلات منطقه‌ای غرب را برهم زده و اقتدار ایران اسلامی را به نمایش گذاشته است.

مردم انقلابی و مؤمن ارومیه اعم از شیعه و سنی، ارمنی و آشوری به همراه مسئولان، ائمه جمعه و گروه‌های مختلف ضمن صدور پیام‌هایی مبنی بر اعلام آمادگی برای حضور پرشور و خلق حماسه‌ای ماندگار، در ۲۲ بهمن حاضر می‌شوند تا فردا بار دیگر ولایتمداری خود را ثابت و دشمنان و بدخواهان ملت را از هر گونه طمع ورزی مأیوس کنند.

اقلیت‌های دینی آذربایجان غربی اعم ارمنی، آشوری، یهودی، زرتشت، مسیحی در کنار همشهریان شیعه و سنی همگام با آحاد ملت ایران آماده‌اند تا به جهانیان بگویند که در بالندگی چهارمین دهه انقلاب اسلامی همچنان تا آخرین قطره خون خود پیرو ولایت فقیه بوده و از ارزشهای اسلامی و آرمان‌های والای انقلاب دست بر نخواهند داشت.

آذری ها آماده خلق حماسه ای دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن/همه می آییم

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

رضا یوسف زاده یکی از شهروندان ارومیه‌ای در رابطه با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم فهیم و قدرشناس ارومیه برای گرامیداشت ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بر رژیم شاهنشاهی و ارج نهادن به آرمان‌های والای انقلاب و دفاع از ارزش‌های نظام، با حضور گسترده در راهپیمایی این روز، توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و آنها را ناکام خواهند گذاشت.

این شهروند ارومیه‌ای افزود: مردم آذربایجان غربی با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال ثابت خواهند کرد که حافظ انقلاب اسلامی ایران هستند و بار دیگر به دشمنان نظام نشان خواهند داد که در راه رسیدن به پیشرفت‌های علمی، فرهنگی و هسته‌ای با صلابت و استقامت کامل خواهند ایستاد.

رقیه قلی پور از دیگر شهروندان شهرستان ارومیه نیز در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مردم شهرها و روستاهای آذربایجان غربی به خوبی می‌دانند که باید با حضور حداکثری خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان بکوبند و ثابت کنند در این روزها که بسیاری از رسانه‌های غربی و وابسته به استکبار خارجی از ضعیف شدن ایران در عرصه‌های بین‌المللی سخن می‌گویند، با حضور در صحنه پاسخ‌های محکمی به شایعه پراکنی‌های آنها بدهند.

راضیه علیزاده که از دانشجویان دانشگاه ارومیه است نیز گفت: مردم ارومیه بیداری و هوشیاری خود را با حضور مؤثر در راهپیمایی ۲۲ بهمن متجلی خواهند ساخت و نشان خواهند داد در هر زمان که احساس کنند حضورشان در صحنه‌های مختلف انقلابی و اجتماعی لازم است، با عشق و علاقه به میدان می‌آیند.

شخصیت‌ها، گروه‌ها، تشکل‌ها و نهادهای مختلف آذربایجان غربی نیز با صدور بیانیه‌های جداگانه ای، بر اهمیت حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کردند.

آذری ها آماده خلق حماسه ای دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن/همه می آییم

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه، اقشار مختلف مردم استان را به شرکت پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرا خواند.

در این اطلاعیه آمده است: دهه فجر کلید گشاینده درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود که «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به ارمغان آورد.

یوم الله ۲۲ بهمن یک رویداد تاریخی در عصر حاضر و نقطه عطف مراسم جمهوری اسلامی است که هر سال ملت آگاه، بصیر و انقلابی ایران اسلامی با حضور خود در راهپیمایی این روز یک رفراندوم عمومی را در حمایت از نظام و آرمان‌های انقلاب، امام خمینی (ره) و رهبری به نمایش می‌گذارند.

در این اطلاعیه آمده است: به توفیق الهی ۲۲ بهمن امسال مظهر حضور، عزت، اعتماد مردم به یکدیگر و اتحاد ملی است و این راهپیمایی و این روز بزرگ و حرکت با شکوه مظهر اتحاد و اعتماد ملی خواهد شد و به صراحت به دشمنان انقلاب اسلامی این پیام را که تلاش آنان برای از بین بردن اتحاد ملی خنثی شده و نمی‌توانند مردم را از نظام جدا و بدبین کنند یا گروه‌های مختلف را به جنگ با یکدیگر بکشانند، منعکس کند.

در بخش دیگری این اطلاعیه آورده شده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی ضمن ابراز همدردی با مردم زلزله زده شهرستان خوی و تبریک فرا رسیدن چهل و چهارمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی از مردم انقلابی، ولایتمدار و همیشه در صحنه، اقشار و صنوف مختلف مردمی با هر نوع سلیقه و گرایش سیاسی و به جهت نشان دادن وحدت ملی و یکپارچگی عمومی دعوت می‌کند تا با شعار محوری «ایران استوار، ۴۴ سال افتخار» با حضور آگاهانه و عزت آفرین خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر انسجام اسلامی، وحدت دشمن شکن و عشق به ارزش‌های الهی انقلاب اسلامی را به عنوان پاسخ شکننده به استکبار جهانی به سر کردگی آمریکای جهان خوار و ایادی آنها به نمایش گذاشته و بلوغ و بالندگی انقلاب اسلامی را به منصه ظهور رسانند و با آرمان‌های بلند بنیانگذار فقید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره)، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کنند.

آذری ها آماده خلق حماسه ای دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن/همه می آییم

۲۲ بهمن سند استقلال و آزادی ملت ایران

امسال هم مانند سال‌های قبل در راهپیمایی ۲۲ بهمن حمایت و وفاداری خودمان را از انقلابی که ۴۴ سال است در انواع عرصه‌ها پیشرفت و افتخار آفرینی کرده نشان می‌دهیم امام جمعه مهاباد نیز با دعوت مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: دهه فجر جلوه پرشور همدلی و همبستگی، و سند استقلال و آزادی ملت ایران است.

ماموستا عبدالسلام امامی افزود: امسال هم مانند سال‌های قبل در راهپیمایی ۲۲ بهمن حمایت و وفاداری خودمان را از انقلابی که ۴۴ سال است در انواع عرصه‌ها پیشرفت و افتخار آفرینی کرده نشان می‌دهیم.

وی با اشاره به رأفت اسلامی رهبر معظم انقلاب در بخشش محکومان بویژه زندانیان اغتشاشات اخیر، خاطرنشان کرد: این اقدام رهبر انقلاب ستودنی است که خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده تعداد زیادی از افرادی که در اغتشاشات اخیر دستگیر شده بودند شامل عفو و بخشش رهبری که در جایگاه پدری هستند شدند و طی چند روز آینده آزاد می‌شوند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن روز شنبه در ساعت ۱۰ و نیم از میدان ولایت فقیه آغاز و در مسیر خیابان امام (ره) ادامه یافته و در میدان انقلاب با انجام سخنرانی پایان می‌یابد، سخنران این مراسم علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، استانداری آذربایجان غربی نیز با صدور بیانیه‌های جداگانه بر حضور گسترده و باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کردند.

هر سال راهپیمایان ۲۲ بهمن از ساعت اولیه صبح با حضور در خیابان‌ها و میدان‌ها، آمادگی خود را برای دفاع از ارزش‌ها و اصول انقلاب اسلامی اعلام می‌کنند و شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» خشم و انزجار خود را از استکبار و استعمار دنیا به گوش جهانیان می‌رسانند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1032417