724bank
13 بهمن 1401 - 11:23

افتتاح و رو نمایی از 6 پروژه ی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث ایلام در دهه ی فجر

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: در دهه ی فجر سال جاری ۶ پروژه ی عمرانی در شهرستان های ایلام، چرداول، هلیلان، سیروان، ملکشاهی و چوار افتتاح می شود.

 صید نورعلیمرادی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث ایلام صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: در دهه ی فجر سال جاری، در جهت گسترش خدمات اورژانس ۱۱۵ در استان ایلام، ۶ پروژه ی عمرانی در شهرستان های ایلام، چرداول، هلیلان، سیروان، ملکشاهی و چوار افتتاح می شود.

وی افزود: در این ایام ساختمان پایگاه جاده ای گله زرد با مساحت ۱۲۰ متر و ساختمان پایگاه شهری چوار با مساحت ۱۱۰ متر به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث ایلام گفت: از دیگر پروژه های این دهه، افتتاح پایگاه شهری توحید هلیلان، پایگاه جاده ای آسمان آباد چرداول، پایگاه جاده ای شهرک جمهوری سیروان و پایگاه جاده ای چشمه پهن ملکشاهی است

علیمرادی در ادامه از شروع بکار مجدد اورژانس هوایی و رونمایی از اولین موتورلانس ایلام خبر داد و گفت: در این راستا یک فروند بالگرد جدید و یک دستگاه آمبولانس موتوری به استان اختصاص خواهد یافت.

رونمایی از دومین اتولانس (اتوبوس آمبولانس) ایلام از دیگر برنامه های این مدیریت در روزهای آتی خواهد بود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1014530